canny
12 بهمن 1401 - 18:55

لیگ برتر والیبال| یاران موسوی با شکست پیکان به پلی‌آف رسیدند/ پیروزی آسان شهداب در ارومیه

تیم نیان الکترونیک خراسان در آغاز هفته بیست‌وسوم لیگ برتر مردان موفق به شکست پیکان در تهران شد تا صعود این تیم به مرحله پلی‌آف قطعی شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته بیست‌وسوم لیگ برتر والیبال، امروز (چهارشنبه 12 بهمن 1401) با هفت دیدار در شهرهای گرگان، اصفهان، ارومیه، گنبد، تهران، اردکان و سیرجان پیگیری می‌شود.

در اولین مسابقه این هفته که در سالن فدراسیون والیبال برگزار شد، تیم پیکان تهران میزبان نیان الکترونیک خراسان بود. پیکانی‌های در حالی که ست نخست را به سود خود پایان داده بودند،  سه بر یک مغلوب نیان شدند تا نماینده مشهد، سیزدهمین برد خود را به دست آورد. نماینده مشهد به‌رغم این پیروزی جایگاهش در جدول مسابقات تغییری نکرد و با 13 برد در رتبه پنجم باقی ماند، اما صعودش به مرحله پلی‌آف قطعی شد.

دومین دیدار هفته بیست و سوم به مصاف تیم‌های فولاد سیرجان ایرانیان و هورسان رامسر اختصاص داشت و در این دیدار که در سالن امام علی(ع) انجام شد سیرجانی‌ها 3 بر یک به پیروزی رسیدند. هورسان رامسر که سهمیه پلی‌آف دریافت کرده با امتیازات 20 بر 25، 20 بر 25، 25 بر 23 و 23 بر 25 مغلوب حریف شد.

در دیگر بازی‌های امروز، مس رفسنجان با هدایت محمد محمدکاظم به روند پیروزی‌های خود ادامه داد و 3 بر یک گیتی‌پسند اصفهان را شکست داد.

شهرداری گنبد نیز 3 بر 2 از سد سایپا گذشت. هدایت سایپا بر عهده عظیم جزیده، لیبرو گنبدی و پیشین تیم ملی ایران است.

شهداب یزد نیز در دیدار آسان و در 3 ست متوالی با نتایج 25 بر 16، 25 بر 17 و 25 بر 22 شهرداری ارومیه را در خانه این تیم شکست داد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1013538