canny
12 بهمن 1401 - 21:47

لغزندگی راه‌های استان سمنان به دلیل باران/تصادف فوتی گزارش نشد

سمنان- رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه به دلیل بارش باران در محورهای استان با لغزندگی جاده‌ها مواجه هستیم، گفت: چهار گردنه درگیر بارش برف و باران هستند.

سرهنگ موسی بزرگی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه بر حسب گزارش هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران نیروهای پلیس راه به صورت آماده باش هستند، ابراز داشت: هم اکنون در چهار محور خوش ییلاق، آهوان، بشم و فولاد محله با بارش برف و باران مواجه هستیم که لغزندگی این محورها را در پی دارد.

وی ضمن بیان اینکه اجازه تردد به خودروهای فاقد زنجیر چرخ داده نمی‌شود، افزود: این اقدام برای افزایش ایمنی مسافران و رانندگان اتخاذ شده و رعایت این موارد می‌تواند مواجه با بحران را آسان‌تر و سفر را دلپذیر کند.

رئیس پلیس راه استان سمنان بابیان اینکه طی شبانه روز گذشته حادثه رانندگی منجر به فوت در محورهای مواصلاتی استان گزارش نشده است، ابراز داشت: از رانندگان تقاضا داریم با رعایت سرعت مطمئنه، فاصله طولی مناسب و پرهیز از رانندگی هنگام خواب آلودگی و خستگی از بروز حوادث رانندگی تلخ و جبران ناپذیر جلوگیری کنند.

بزرگی بابیان اینکه سفر در چنین شرایط نامساعد جوی توصیه نمی‌شود، اضافه کرد: بهتر است رانندگان در صورت نداشتن الزام به سفر آن را به زمان مناسب دیگری موکول کنند و از حضور در جاده‌ها و گردنه‌های برف گیر استان سمنان به طور جد خودداری کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1013871